Handlekurv

Namdalen

NTE Elektro Namdalen tilbyr alle typer elektriske installasjoner. Vi ønsker å bruke vår brede fagkompetanse og lange erfaring til å øke både komfort og trygghet på arbeidsplassen og i hjemmet. Har du spørsmål eller ønsker tips og råd, så hjelper vi deg gjerne med å finne de riktige løsningene til riktig pris!

Telefon: 974 76 099
Adresse: Bøndernesvegen 2, 7800 Namsos
Kontaktskjema: Gå til kontaktskjema 

 

Sven Daniel Sletten
Markedsområdeleder

Telefon: 974 76 099
sven.daniel.sletten@nte.no

Audun Barstad
Serviceleder

Telefon: 970 53 182
audun.barstad@nte.no

Are Halvorsen
Serviceleder

Telefon: 913 34 639
are.halvorsen@nte.no

Ivar Helge Iversen
Prosjektleder

Telefon: 913 81 996
ivar.h.iversen@nte.no

Kjell Arild Fjell
Prosjektleder

Telefon: 482 61 309
kjell.arild.fjell@nte.no

Tor Even Grøttum
Prosjektleder

Telefon: 959 62 669
tor.grottum@nte.no

Sindre Oskar Williksen
Prosjektleder Ytre Namdal

Telefon: 403 45 628
sindre.o.williksen@nte.no

Jan Ove Løvås
Prosjektleder

Telefon: 416 41 233
Jan.Ove.Lovas@nte.no

Kontaktskjema

Kontakt oss gjerne for spørsmål, tilbakemeldinger eller generelle henvendelser. Vi svarer deg i løpet av 1-2 virkedager.