Handlekurv

Levanger

NTE Elektro Levanger tilbyr alle typer elektriske installasjoner. Vi ønsker å bruke vår brede fagkompetanse og lange erfaring til å øke både komfort og trygghet på arbeidsplassen og i hjemmet. Har du spørsmål eller ønsker tips og råd, så hjelper vi deg gjerne med å finne de riktige løsningene til riktig pris!

Telefon: 924 22 483
Adresse: Okkenhaugvegen 5, 7600 Levanger
Kontaktskjema: Gå til kontaktskjema

 

Stein-Ove Nordahl
Markedsområdeleder

Telefon: 924 22 483
stein.ove.nordahl@nte.no

Arnstein Breiseth
Serviceleder Levanger

Telefon: 906 69 216
arnstein.breiseth@nte.no

Gunnar Walleraunet
Prosjektleder Levanger

Telefon: 900 37 545
gunnar.walleraunet@nte.no

Kim Roar Flyum
Prosjektleder Levanger

Telefon: 951 30 707
kim.roar.flyum@nte.no

Lasse Sund
Prosjektleder Levanger

Telefon: 976 60 736
lasse.sund@nte.no

Tor Voldseth
Prosjektleder Skogn/Frosta

Telefon: 918 42 507
tor.voldseth@nte.no

Kontaktskjema

Kontakt oss gjerne for spørsmål, tilbakemeldinger eller generelle henvendelser. Vi svarer deg i løpet av 1-2 virkedager.